Telefon
WhatsApp
X

Dudullu Araç Kiralama

Dudullu Araç Kiralama

Dudullu Araç Kiralama

Yüz ölçümüyle İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Dudullu, son yıllarda hızla nüfusunu artırarak en kalabalık üçüncü ilçe olmayı başarmıştır. En yakın havalimanına 35-40 kilometre uzaklıkta bulunan ilçe, Boğaziçi köprüsü ve çevre yolu aracılığı ile diğer semtlere yakınlığından dolayı cazibe merkezi olarak insanları çeker. Dudullu araç kiralama hizmeti alarak tüm şehri özel araç rahatlığıyla gezebilir, işlerinizi halledebilirsiniz.

Ümraniye'ye bağlı konumuyla hayli gözde yerleşim yerlerinden biri olan Dudullu’den araç kiralayarak İstanbul’un her yerini kolayca keşfetmeye ne dersiniz? Bayındırlık anlamına gelen Arapça kökenli ümran kelimesinden adını alan Dudullu’nin Frigyalılara kadar uzanan tarihi sokaklarını dolaşmak İstanbul’u anlamak için size yol gösterebilir. Yatırımlarınız için de çamlarla çevrili bu geleneksel ilçeye gelmek isteyebilirsiniz. Günümüzde kalabalıklığı ve ormanları ile etkileyici bir görünüme sahip ilçenin kuzeyinde Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, doğusunda Kartal, güneyinde Kadıköy ve batısında Üsküdar bulunur. Nerede olursanız olun, Hls Filo araç kiralama hizmetiyle son model otomatik veya düz vites araçlardan birini kiralayarak Dudullu’yi özgürce gezebilirsiniz.

Dudullu Araç Kiralama

Yoğun trafik sorunlarının yaşandığı İstanbul’da pek çok yoldan rahat ulaşım imkanı sunmasıyla adeta bir ticaret merkezi konumuna yükselen Dudullu’de sanayileşme çevre ilçelerden de takip edilir. Cevher Ağa Cami, Cevher Ağa Mektebi, Cevher Ağa Çeşmeleri, Hekimbaşı Av Köşkü, Ali Baba Çeşmesi, Dudullu Aide Sultan Çeşmesi gibi tarihi yerler buradadır. Dudullu’de Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan Cevherağa Cami; 1897’de, Sultan II. Abdülhamid döneminde Cevher Ağa tarafından yaptırılmış olup tarihi nedeniyle pek çok ziyaretçi için merak konusudur. Küçüksu-Dudullu yolunda bulunan Hekimbaşı Av Köşkü, Sultan Abdülaziz’in av köşkü olarak bilinir. İstanbul için alışılmadık bir rönesans mimarisi ile mimar Sarkis Balyan’a yaptırılan köşk en son 2006 yılında restore edilerek ziyaretçilere açılmıştır. Dudullu araç kiralama hizmeti ile istediğiniz tarihi alana kolayca ulaşarak kendi aracınızla seyahat etme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Dudullu Rent A Car

Aşağı Dudullu Mahallesi, Alemdağ Caddesi Semavi Sk. No:2 34773 Dudullu/İstanbul Dudullu rent a car ofisimizde dilediğiniz aracı istediğiniz gün sayısı kadar kiralamanız mümkün. Dudullu halkının yoğun şehir yaşamına küçük bir ara vermek için gittiği ve dinlendiği Dudullu, diğer adıyla Aşıklar Tepesi’ne, Trabzonpark’a ve Tantavi Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilmek için otobüs, metrobüs gibi ulaşım araçlarını değerlendirmek zorunda değilsiniz. Zamanınızı daha verimli kullanmak ve günü yollarda geçirmemek istiyorsanız sizleri Hls Filo olarak Dudullu araç kiralama ofisimize bekliyoruz. Çok kısa bir sürede araç kiralama işlemlerinizi yapabilir, zamanı kendinize ayırabilirsiniz.


Araç kiralama sektörü ülkemizde çok uzun bir geçmişe sahip değildir. Firmamız aylık araç kiralama sektörünün ilk yıllarından beridir, ülkemizdeki birçok büyük şirketin sıkıntı yaşadığı konularda önemli ölçüde yardımlar yapmıştır. Dudullu araç kiralama firması olarak bünyemizde yer alan araçlarımız son model ve konforlu araçlardan oluşmaktadır. Şirketlere, şahıslara ve özel günler için kiralık araçları müşterilerimize tahsis etmekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmetler bugüne kadar hizmet verdiğimiz bütün firma, marka ve büyük şirketleri memnun etmiştir. Araçlarımızın düzenli olarak temizlik ve yasal işlemler açısından gerekli olan bütün bakımları gerçekleştirilmektedir.

Firmamız bünyesinde yer alan personellerimiz gerekli bütün eğitim ve müşterilere nasıl davranması gerektiğini oldukça başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Dudullu bölgesinde hizmet veren Dudullu kiralık araç firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın temel sebeplerinden biriside müşterilerimiz ile uzun yıllar birlikte çalışarak müşterilerimizin bütün isteklerini doğru bir şekilde karşılıyor olmamızdır. Firmamız aylık araç kiralama bünyesinde yer alan araçlar ekonomik açıdan oldukça uygun tasarruflu ve konforludur.

Dudullu Araç Kiralama Firması Hizmet Detayları

Firmamız araçlarının müşterilere kiralanmasından sonra herhangi bir sıkıntı yaratmaması açısından bütün tedbirler alındıktan sonra müşterilere teslim edilir. Araçlar ile ilgili olan personellerimiz araçların rutin bakımlarını, yakıt ihtiyaçlarını, sigorta işlemlerini, muayene dönemlerini ve kasko ödemelerini gününde ödeyerek müşterilerimize araçları teslim etmeden önce temizlik ve hijyen açısından müşterilerimize en uygun şekilde teslim etmektedir. Dudullu RENT A CAR olarak araçları kiralamadan önce bütün araçlarımızda GPS sistemi bulunmaktadır.

Uzaktan takip cihazlarımız araçların kaza ya da müşterilerimizde iken çalınma ihtimaline karşı aldığımız tedbirler arasında yer almaktadır. Araçlarımız belirli ve uzun dönem çalışmış olduğumuz büyük şirketlere uzun dönemli bir şekilde kiralanabilmektedir. Dudullu uzun dönem araç kiralama firması olarak bölgemizde bu hizmeti sunan nadir firmalardan biriyiz. Hizmetlerimiz sağlarken dikkat ettiğimiz en önemli noktalardan biriside %100 müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayıp konforlu bir aylık araç kiralama hizmeti sunmamız sektörde gün geçtikçe büyümemize ve kurumsal bir şirket olmamızı sağlarken, müşterilerimiz ile uzun yıllar birlikte çalışma ortamı yaratmıştır.

Dudullu Kiralık Araç / Dudullu Rent A Car

Dudullu'ya ücretsiz araç teslimi yapmaktayız. Ücretsiz araç teslimi ve araç kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve araç kiralama rezervasyonu oluşturmak için bize 0 (532) 708 51 33

nolu müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.