Telefon
WhatsApp
X

Halis Görken Hlsfilo markası ile büyümeye devam ediyor.

Halis Görken Hlsfilo markası ile büyümeye devam ediyor.
HLS Filo'dan Halishane Bir Başarı Daha...

Kaliteden Ödün Vermeden Devam,HLS Filo Markamız Türkiye'nin En Büyük 500 Markası Arasında Yerini Aldı.


HLS Filo'dan Halishane Bir Başarı Daha... Haberimizin detayı ve devamı Dünya Son Dakika'da....

hlsfilo

  • Sizlere bu başarıyı sağlayan logonuzu hangi süreç sonunda oluşturdunuz?

Halis Görken: “Logo tasarımında önemli olan özgünlük, tutarlılık ve yaratıcılıktır. Marka ile özdeşleşen ve onun karakterini diğerlerinden öne çıkaran bir logo tasarlamak oldukça zor bir iştir. Başarılı bir logo için markanın özünü yakalamak gerekiyor. Logoda kullandığınız renkleri benimsemeniz ve kurumsal kimliğinizde kullanmanız çok önemlidir.

Bizler HLS Filo logosunu oluştururken buna çok değer verdik. “HLS” kısaltması için kimileri Halis ismini kısaltması diyebilir ancak işin aslı “Halisane” nin yani “hiçbir çıkar düşünmeksizin, içten düşüncelerle, temiz yürekle, içtenlikle” anlamına gelen bir belirtecin kısaltmasıdır. Şimdi adı gibi halisane bir başarıyı bizlere kazandıran HLS Filo ile gururlanıyor ve bu başarının keyfini çıkarıyorum.”

  • HLS Filo “Araç Kiralama Sektöründe” hizmet sunuyor. Bu sektörde başka logosu kitapta yer alan marka var mı?

Halis Görken: “Araç kiralama sektöründe markamızın logosu başarılı bulunarak en iyi logolar arasında yerini aldı. Bizimle birlikte aynı sektörde bir başka marka bu kitapta yer almıyor. Bu da başarımızı daha da değerli kılan önemli bir etken.”

  • Sizleri girişimci ve başarılı bir iş insanı olarak tanıyoruz Halis Bey. Şirketinizin bu tarz başarılar kazanmasında bizzat sizin katkınız nedir?

Halis Görken: “Ben tüm şirketlerimin bizzat başında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alıyorum. Sadece kurucu olarak değil, bizzat işleyişin içinde tüm personelim ile iş sürecinin bir parçası olarak her yeni gün ofise gelerek işimi yerinde yönetiyorum. Bu anlamda tüm yeni yatırımlara, AR-GE çalışmalarına, sektörel yeniliklere anında şirketlerimi ve personelimi entegre ederek sektörümüzde her daim ilk olmanın fazlası ile mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Evet logolarımızdan tutun da reklam çalışmalarımıza, pazarlama çalışmalarından tutun da yatırım planlarına, müşteri ziyaretlerinden tutunda sektörümüzü temsil eden STK’larda görev almaya kadar her alanda bizzat yer alıyorum. Bunu gerçekleştirirken de tüm enerjimi başarı ve girişimcilik ruhumdan alıyorum. Ekip halinde çalışmak, personelin ile ekibin bir parçası olmak, işinin başında olmak bu başarıları getiriyor.”

#hlsfilo #hlsaraçkiralama #hlsfilokiralama #halisgörken #byhalisgörken #logo #başarılılogolar #ödüllülogolar #eniyilogo #hlsfilologo #ödül #başarı #rentaacar #filokiralama #araçkiralama #otokiralama #istanbul #çekmeköy #taşdelen #alemdağ #sanacaktepe #ümraniye #ataşehir #dudullu #görken #halisaneliderlik