Telefon
WhatsApp
X

Kurtköy Araç Kiralama

Kurtköy Araç Kiralama

Araç Kiralama
Alanında uzman referanslarımızdan edindiğimiz tecrübelerimiz, müşteri memnuniyetini en büyük önceliğimiz tutmamız, güvenli alışveriş imkanı, ve saygın bir hizmeti her yönüyle sizlere sunmak HLS Filo olarak ilk tercih edilen araç kiralama firmalarından biri olmamızın temelidir.

İstanbul Anadolu Yakasında birçok ilçeye ve semte hizmet veren firmamız bu yakanın en gelişmiş ilçelerinden biri olan iş ve yaşam merkezi Ataşehir’de de ister dilediğiniz kadar ister bir günlük araba kiralama imkânı sunmaktadır. Bunun yanında en kaliteli filo kiralama hizmeti ile 3 yıla kadar uzun dönem kiralama olanağı da sizleri beklemekte.

Oto kiralama sonrası hizmete kiraladığınız aracın tüm periyodik bakımları tarafımızca yetkili servislerde ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Üstelik aracı kiraladığınız andan itibaren teknik personelimiz 7 gün 24 saat size destek sunmak için hazırdır.

Telefonun ucunda her daim size hizmet etmek için bekleyen personelimiz var. Bize iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Rent a car hizmetindeki en son araç modelleri yılın 365 günü araç parkımızda sizlere hizmet sunmaktadır. Ataşehir’de araba kiralamanın en doğru, güvenilir ve prestijli adresi HLS Filo olarak hizmet vermekteyiz.

Kurtköy Araç Kiralama

 

Pendik'e bağlı konumuyla hayli gözde yerleşim yerlerinden biri olan Kurtköy’den araç kiralayarak İstanbul’un her yerini kolayca keşfetmeye ne dersiniz? Bayındırlık anlamına gelen Arapça kökenli ümran kelimesinden adını alan Kurtköy’nin Frigyalılara kadar uzanan tarihi sokaklarını dolaşmak İstanbul’u anlamak için size yol gösterebilir. Yatırımlarınız için de çamlarla çevrili bu geleneksel ilçeye gelmek isteyebilirsiniz. Günümüzde kalabalıklığı ve ormanları ile etkileyici bir görünüme sahip ilçenin kuzeyinde Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, doğusunda Kartal, güneyinde Kadıköy ve batısında Üsküdar bulunur. Nerede olursanız olun, Hls Filo araç kiralama hizmetiyle son model otomatik veya düz vites araçlardan birini kiralayarak Kurtköy’yi özgürce gezebilirsiniz.

Kurtköy Araç Kiralama

Yoğun trafik sorunlarının yaşandığı İstanbul’da pek çok yoldan rahat ulaşım imkanı sunmasıyla adeta bir ticaret merkezi konumuna yükselen Kurtköy’de sanayileşme çevre ilçelerden de takip edilir. Cevher Ağa Cami, Cevher Ağa Mektebi, Cevher Ağa Çeşmeleri, Hekimbaşı Av Köşkü, Ali Baba Çeşmesi, Dudullu Aide Sultan Çeşmesi gibi tarihi yerler buradadır. Kurtköy’de Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan Cevherağa Cami; 1897’de, Sultan II. Abdülhamid döneminde Cevher Ağa tarafından yaptırılmış olup tarihi nedeniyle pek çok ziyaretçi için merak konusudur. Küçüksu-Kurtköy yolunda bulunan Hekimbaşı Av Köşkü, Sultan Abdülaziz’in av köşkü olarak bilinir. İstanbul için alışılmadık bir rönesans mimarisi ile mimar Sarkis Balyan’a yaptırılan köşk en son 2006 yılında restore edilerek ziyaretçilere açılmıştır. Kurtköy araç kiralama hizmeti ile istediğiniz tarihi alana kolayca ulaşarak kendi aracınızla seyahat etme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kurtköy Rent A Car

Aşağı Dudullu Mahallesi, Alemdağ Caddesi Semavi Sk. No:2 34773 Kurtköy/İstanbul Kurtköy rent a car ofisimizde dilediğiniz aracı istediğiniz gün sayısı kadar kiralamanız mümkün. Kurtköy halkının yoğun şehir yaşamına küçük bir ara vermek için gittiği ve dinlendiği Dudullu, diğer adıyla Aşıklar Tepesi’ne, Trabzonpark’a ve Tantavi Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilmek için otobüs, metrobüs gibi ulaşım araçlarını değerlendirmek zorunda değilsiniz. Zamanınızı daha verimli kullanmak ve günü yollarda geçirmemek istiyorsanız sizleri Hls Filo olarak Kurtköy araç kiralama ofisimize bekliyoruz. Çok kısa bir sürede araç kiralama işlemlerinizi yapabilir, zamanı kendinize ayırabilirsiniz.